Haber

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Babalar Günü Mesajı

Babalar Günü münasebetiyle bir açıklama yayınlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Evlatlarına her türlü desteği vererek fedakarlığın timsali olan babalar. Ömür boyu çocukları büyük bir özveriyle yetiştiren, her şeyden önce çocuklarının mutluluğunu düşünen erdemli insanlardır.”

Hisarcıklıoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Türk toplumunun en kıymetli unsurlarından biri olan, güçlü aile yapısının korunması ve huzuru için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, sevgisini her zaman hissettiren, dün, bugün ve yarın her zaman yanımızda olan babalarımız.

Çocuklarını fidan yetiştirmek için özenle yetiştiren babalarımız, çocuklarının geleceğe umutla bakan, topluma faydalı, her anlamda eğitimli bireyler olmaları için ellerinden geleni yaparlar.

Takdirin en büyüğünü hak eden babalarımıza sadece Babalar Günü’nde değil, yılın her günü saygı ve sevgi gösterebilmeli, layık evlatlar olabilmeliyiz.

Bu duygu ve niyetlerle Türk iş dünyası adına başta ebediyete intikal etmiş şehit babalarımızı rahmetle anıyor, çok değerli babalarımızın Babalar Gününü kutluyorum.” – ANKARA

yenice-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu