Haber

Bakan Tekin’den Milli Eğitim Müdürlerine “Sıkı Takip” Uyarısı!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Milli Eğitim Müdürleriyle yaptığı görüşmede, “Yeni uygulamaya konulan uygulamaları yakından takip edin” uyarısında bulundu.
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Milli Eğitim Müdürleriyle yaptığı toplantıda, “Yeni uygulamaya konulan uygulamaları yakından takip edin” uyarısında bulundu.
Gölbaşı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde düzenlenen toplantıda il milli eğitim müdürlerine seslenen Bakan Tekin, eğitimde kalitenin daha da artırılması için grup ruhuyla çalışmanın değerini anlattı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milli eğitim camiasının Türk Yüzyılı hedeflerine ulaşmasında değerli bir misyona sahip olduğunu kaydeden Bakan Tekin, kuruluşunun 100’üncü yılında Türkiye’yi eğitimde daha ileriye taşımak için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Cumhuriyet. Toplantıda göreve geldiği günden bu yana yürütülen çalışmaları hatırlatan Bakan Tekin, izinsiz çalışan yapılardan öğrencilerin sınıf tekrarına, veli-öğretmen toplantılarında getirilen randevu sisteminden mobil kullanım şekline kadar birçok alanda uygulamaların hayata geçirildiğini kaydetti. telefonları yakından takip edilmelidir. Bakan Tekin’in ardından tüm genel müdürler, bağlı oldukları bakan yardımcılarının koordinasyonunda kendi alanları hakkında sunumlar yaparak fikir alışverişinde bulundular. Ayrıca toplantıda il milli eğitim müdürleri illerinde karşılaştıkları sorunları aktararak çözüm noktasında istişarelerde bulunuldu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu